כותבים עלינו

"חוץ מהמועדון הזה אין פה כלום"

רוצים לעשות טוב אבל אין לכם מושג מי זקוק לכם? במדור החדש "המלאכים של ynet" נציע לכם להירתם למען פרויקטים חברתיים הזקוקים לעזרתכם. והפעם: מועדון "שחר" בשכונה ד' בגבעת אולגה, המשמש את ילדי האזור והוריהם. "ההזנחה כאן לא רק פיזית, היא גם נפשית", אומרים מתנדבי עמותת "צימאון" שמפעילים את המרכז. "אין פה כלום, ואף אחד לא רוצה לעזור".

שבט אחים

בשכונת שפירא בתל אביב, מתקבצים בשבט צופים ילדים מכל העולם, חלקם עברו זוועות בדרך לישראל, כולם ממשפחות קשות יום. עמותת צימאון לקחה את השבט תחת חסותה, וזקוקה למתנדבים.

שבט הצופים שהפך לביתם השני של ילדי העובדים הזרים

המדריכים בשבט הצופים "אילן" בשכונת שפירא לוקחים תחת חסותם את ילדי העובדים הזרים שמהווים את רוב חניכי השבט ודואגים לתת מענה לכל צרכיהם - החל מעזרה בשיעורי בית וכלה בתחושה ביתית חמימה. יגאל מוסקו ליווה את את יפעת טהארני, שגדלה בשכונת שפירא וכעת נותנת את נשמתה למקום. צפו בכתבה המלאה.

שלמה ארצי מרווה צימאון

שלמה ארצי אירח באמפי זאפה שוני את מיי פיינגולד ההריונית, אמיר דדון ובנו, בן ארצי, במופע הגאלה השנתי לעמותת "צימאון" בראשה הוא עומד, כשכל ההכנסות קודש לפעילות העמותה.

להרוות את הצימאון

מחינוך ועד חיבוק • עמותת "צימאון" תקיים ערב גאלה שכל הכנסותיו יועברו לילדים ולבני נוער מאוכלוסיות מוחלשות • ליאור סושרד ואבי סינגולדה הם בין האמנים שיופיעו

מיטב הנוער של אור יהודה: הצצה למכינת ארז

מכינת "ארז" אור יהודה מציעה לבני נוער שבחרו לדחות את הגיוס לצה"ל עד לחודש מרץ, חצי שנה של התפתחות ועשייה משמעותית באזור. נפגשנו איתם לשיחה כדי לשמוע מה מניע אותם ומה הם חושבים על המדינה. תסתכלו עליהם - תראו אותנו.

מן העיתונות